úterý 29. října 2013

Šála

Poslední rok mám radši pánské doplňky. Ať jsou to tašky, kravaty, kšandy, nějaké ty čapky..šály... Jen nesnáším fakt, že se pro chlapy dělá více polobotek... Ale budiž. Ty boty s modrou podrážkou můžu vyplodit i sama. Ale ty šály.... Všimli jste si, že v obchodech jsou šály nějak vzorované či tuně barev? Nebo je to nekvalitní hadříček?
Kdysi jsem u asijského stánku s doplňky našla šálu v neutrálních barvách (pokud nepočítám tu krásně zářivě červenou), která byla (byla!!!) tak krásně měkoučká, hřála, byla hebká, nebyl na ní jediný žmolek a neprosvítala. V tu chvíli jsem litovala, že u sebe těch pitomých 150 káčé nemám (protože jsem právě vyšla z večeře v asijském bistru- ty rýžové smažené koláčky byly naprosto úžasné- je to něco jako brambůrky,ale větší). Tenhle komentář je jen taková vsuvka... Ale vážně- musí se nechat, že v jednom ze sta případů narazíte na kvalitnější věc než jsou věci v New Yorkeru (tím nic nešpiním, ale moc dobré zkušenosti- až tedy na jedno triko- nemám).

Irituje mě, že jsem v obchodech moc neviděla takové ty jednoduché šály, nejobyčejnější z nejobyčejnějších. Vždycky, ale úplně vždycky je na tom buď něco našitého, nebo to má z pro mě nepochopitelného důvodu vzor.. A když něco takového najdu, je to buď nekvalitní, nebo je to drahé jako Alpy.
Nemyslím pletenou šálu (teď si dokončuji tmavě modrou)...
A teď se vracím k těm pánským... Ty jednoduché, (kolikrát)nevýrazné (kvalitnější než ty pro dámy) šály!
A víte, že je pro mě problém najít je na internetu???


A když říkám nejobyčejnější z nejobyčejnějších....


Žádné komentáře:

Okomentovat