středa 26. února 2014

Střelnice

Asi před dvěma hodinami jsem se vrátila ze střelnice. Můj milovaný, krásný, vypracovaný a existující přítel mi udělal nehoráznou (NEHORÁZNOU) radost a vzal mě na střelnici.
Zkoušky na zbrojní pas si budu dělat na konci března, takže doufám, že to udělám. A tohle byl tak úchvatný (a mrazivý) trénink. Zastřílela jsem si z brokovnice, kde mi tedy byla dána menší ráže (díky bohu). Ale i tak mi to nějak nevyšlo, pinkla mě do nosu a praštila do ramene. Takové to, když nevíte, co to vlastně dělá. Dále mi do ruky přišla devítka... Á páni... to je slast.... Sice jsem se vždy strefila na 70%, ale i to je pěkné, když z ní střílíte podruhé v životě. A nakonec malorážka. Jeho úžasná malorážka. S optikou. Toho teroristu na terči jsem strefila skoro všemi ranami. Malorážka mi jde. I když jsem s tou pákou trošku bojovala. Naposled jsem takovou (ale mnohem starší, dřevěnou) měla na střelnici se třídou. Pak mi do ruky přišla winchestrovka malorážka.
On umí skvěle učit. Co se týče zbraní, umí to skvěle vysvětlit. Trochu jsem tam chybovala a on v takovém klídku a s tolerancí mi vše řekl, popsal a opravil. Dělat instruktora střelby by ho bavilo...
...
Jak moc se těším, až budu mít zbroják a vlastní devítku. A malorážku... A klidně i tu brokovnici. A loveckou kulovnici. Půjdeme si s ní pro jelena. A pak si s tím klidně na tu střelnici vyjedu a nemusím se bát kontroly.
Jak nádherné to bude.
Taková nová zamilovanost. Ta střelba.

Žádné komentáře:

Okomentovat